| baiatu101 a întrebat:

Cum pot sa fac ca prietena mea sa nu mai fie timida cand facem dragoste? Fundawinking

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Schimba numerele din catalogul de specialitate cat mai des, pana cand vei gasi numarul ei preferat.

| T0T a răspuns:

Dacă e timidă când face dragoste înseamnă că nu ai reușit să o exciți, și nu este în regulă. Încearcă să o faci să fie dusă de val. Ia-o încet.

| Emilian65 a răspuns:

Comunicati mai mult si mai des. Cu timpul se va regla situatia si va fi bine.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Comunicare! Vorbeste cu ea despre asta, si fa-o si pe ea sa discute cu tine despre preferintele ei, despre ideile si fanteziile ei. Poate nu face to face la inceput, ci mai bine in scris sau prin SMS, ca sa fii sigur ca nu se va rusina excesiv.

| mysteriousman a răspuns:

Preludiu,preludiul conteaza foarte mult pentru o fata. sarut-o pe gat, la ureche, mangai-o si poti sa-i soptesti lucruri frumoase la ureche, ajut-o sa se relaxeze. te poate ajuta si o muzica excitanta. https://www.youtube.com/watch?v=3gOHvDP_vCs si alte melodii de genu.iti garantez ca vei reusi.