| maxmaxmorarescu a întrebat:

Cum pot sa fac cunostinta cu fetele? Dau funda

Răspuns Apreciat de Editori
| luffypk a răspuns:

La liceu (daca esti inca elev), la locul de munca, prin diverse activitati (voluntariat, la sala, orice loc unde exista un colectiv, atat de baieti, cat si de fete), prin intermediul altor prieteni de-ai tai sau pe Facebook/Instagram (e destul de ciudat sa abordezi fete pe strada, in parc etc. Fetele din ziua de azi sunt mult mai familiarizate cu abordarile online decat cu cele din realitate, iar o abordare online e mult mai putin awkward atat pentru tine, cat si pentru ea, iar daca merg lucrurile bine, o chemi la o intalnire si de acolo stii si tu ce ai de facut...)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident nu pe computre si iesind afara din casa, pe strada, la scoala, la o sala de sport, la un parc de joaca, la biblioteca scolii samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia exemplu de la Tarzan. big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In ce copac te găsesc prințesa mew?

| Saiko10 a răspuns:

Am intalnit o fosta intr-un grup pe Instagram, incearca sa intri in niste grupuri si socializeaza cu oricine.

| SoboSlobo a răspuns:

Vorbesti cu ele.