| TePupPA a întrebat:

Cum pot sa fac imagini cu chestii de alea (troll face, poker face, forever alone etc) de pe facebook? scuzati categoria :*
Funda

Răspuns Câştigător
| EmaTanase a răspuns:

Poti in paint, deschizi doua ferestre paint in una este poza normala si in una poze troll face, o decupesi apoi pui copy, paste pe a doua fereastra la poza pe care doresti sa o editezi, fixezi troll face si gata! si pentru meme-uri la fel, introduci textul langa si pozele din alta fereastra paint!