| Lgxlyxky a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai imi placa de cineva?

8 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Incearca sa-ti impui lucrul asta, sa te gandesti numai la lucruri negative in ceea ce priveste persoana respectiva si sa iti mai ocupi mintea si cu altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei o foaie, un pix si scrii tot ce nu-ti place la acea persoana laughing

| RandomStudent a răspuns:

Stiu ca e greu sa uiti persoana de care-ti place.Ca sa poti face asta trebuie sa iti gasesti o ocupatie, sau sa realizezi ca nu poti fi cu ea si sa gasesti alta fata, sau nu mai mentii contactul cu ea(daca sunteti in aceeasi clasa e mai greu).

| Deyne a răspuns:

Pai nu te mai gandi la aceea persoana, gaseste-ti alte ocupatii, vorbeste cu amicii tai. Gandeste-te la defectele acelei persoane si pune in balanta caracterul lui/ei cu caracterul tau.

| florincraiova a răspuns:

Înșeală cu prietenul

| IisusHristos a răspuns:

O palesti cu o lopata peste fata, iar apoi nu o sa-ti mai placa.

| pavelluk a răspuns:

Ii spui sa nu isi mai piarda timpul si ca esti maritata laughing

| o0fata0simpla0 a răspuns:

Trebuie sa-ti aduci aminte de momentele neplacute din viata si sa iti imaginezi persoana data ca un om nespalat si neantelept