| Elisabeta21 a întrebat:

Cum pot sa fiu mai indrazneata? Sunt mai timida de fel si nu stiu cum sa fac sa fiu mai indrazneata cu iubitul meu

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa fii mai indrazneata, daca acesta este felul tau de a fii, probabil ca-i placi asa cum esti, de aceea te-a ales.
Schimbandu-ti atitudinea, poata sa inteleaga ca te-ai prefacut pana cum, sau ai jucat teatru, special ca sa-l pacalesti.

| Goete a răspuns:

Suge-l la McDonald's

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcoolul dezinhiba si iti reduce considerabil din timiditate, oricum sa nu exagerezi, 4 pahare de vin sunt suficiente.

| Niceguy2019 a răspuns:

Daca erai singura incercam eu sa te fac sa fi mai indrazneata, dar asa...imi pare rau...

| AlinRO147 a răspuns:

Desfai cureua de la pantaloni si sugeo cand se uita la meci