| CosCosminCosminStefan a întrebat:

Cum pot sa-i spun unei fete mai mari decât mine ca o plac? Am 13 ani si ea 16
Cum credeti ca ar fi reacția ei
Dau funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ufff, greu la deal cu boii mici! - spune o vorba din popor happy
Eu zic sa mai cresti si sa incerci sa o curtezi cand vei avea vreo 20-25 de ani, ca fata aia nu se uita acum la copilasi de 13 ani!
Fetele de 16 ani sunt cu mult mai dezvoltate ca baietii de 16 ani. Iar un baitel de 13 ani, arata exact ca un copilas mic, deci, nu prezinta nici un interes, unei fete atat de mari.
De treaba asta ar trebui sa fii constient si realist.

| Paula2018 a răspuns:

Buna. Varsta e doar un numar, iar ce reactie o sa aiba ea nu putem stii. Ce poti tu sa faci e sa ii spui, cel putin o sa fii linistit ca i-ai spus si nu te gandesti tot timpul ca ce ar fi facut. Poate si ea simte acelasi lucru.

| Randomuser2000 a răspuns:

Sigur te ar placea, si o sa traiti fericit pana va lovesc eu cu x5 ul meu

| AlexandraMunteanuTpU a răspuns:

Eu cred ca reactia ei ar fi una imprevizibila, dar ai peste 46% sanse sa te placa si ea...

| Randomuser2000 a răspuns (pentru AlexandraMunteanuTpU):

Cu ce formula ti a dat procentajul asta?
statistic vorbind

| Galactico73 a răspuns:

Frate nu cred că ai șanse nici 2% cu ea, că sa te gândești ea e la liceu și la vârsta ei caută ceva matur, puternic na pe gustul lor, nu băiețași de 12-13 ani