| Jackpot2 a întrebat:

Cum pot sa ii arat unei fete ca îmi place de ea?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu trebuie să-i arăți, îi spui

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți să îi arăți, căci sentimentul nu e poate arăta. Trebuie să îl exprimi să îl spui, să faci ceva, să spui ceva. Simplu, îmi place de tine, să îi spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii faci complimente. Nu face cadouri din prima sa nu pari disperat. Ii spui ca o placi. Faci o invitatie de iesire la un suc.

| Dana1999 a răspuns:

Ii oferi atentie

| DoroteeaH a răspuns:

Pfai, cea mai drăguță chestie pe care o poți face este să îi dovedești că o placi înainte să îi spui. Faci asta prin mici gesturi, mici complimente, dar, nu ceva sofisticat, pentru că o să pară că ești un mare disperat și obsedat de atentie.
Revenind! Întâi îi dovedești că o placi, pentru că ai muuuult mai multe șanse ca ea să dezvolte sentimente în timp ce vede că ești drăguț cu ea.
Și așteaptă!
Ai timp destul în care să îi spui ceea ce simți și nu o forța să facă alegeri imediate și pripite.
Mult succes!laughing