| Anduuuu a întrebat:

Cum pot sa ii spun la un baiat ca il plac?

Răspuns Câştigător
| girlpoisson555 a răspuns:

Nu ai fi prima care ar face primul pas. Poți încerca cu puțin tupeu și sinceritate. Asta dacă, consideri că băiatul merită să îi spui că îl placi happy ai grijă să nu fi dezamăgită sau luată peste picior încearcă să te apropii mai mult de el, binențeles toate astea dacă consideri că merită. Ai grijă să nu devi jucărioara lui. Mult noroc.

10 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Ar trebui sa-i zici pur si simplu daca chiar crezi ca el dupa aceea nu s-ar folosi de asta. Majoritatea cred ca asa fac...profita ca fetele tin la ei iar ei isi bat joc...asta depinde numai de tine:*

| cristiiiiiii a răspuns:

Te duci la el si iti exprimi sentimentele si vezi daca este si din partea lui ceva. bafta

| neutrino a răspuns:

Nu esti prima fata care doreste sa faca aceasta prostie si au ajuns jucaria baietilor. O fata trebuie sa stie sa atraga un baiat, nu sa-i propuna ea.

Răspuns utilizator avertizat
| christianlaroka a răspuns:

Baiatul face primul pas ever. Dar daca vezi ca nu vrea, date foarte mult pe langa el, fa-l sa te bage in seama, cauta sa discuti cu el, asculta-i problemele.

| yooleonard a răspuns:

Ii faci complimente, stai pe langa el si totul va veni de la sine si el ar trebui sa isi dea seama repede.OK big grin

| Ady994 a răspuns:

Incearca cu cuvinte... Poate mergelaughing

| Rukataki15123 a răspuns:

Ii lasi un mesaj si daca esti curajoasa si nu rusinoasa ii spui pe fata

| vladramses a răspuns:

Ii spui in fata, altfel te va crede o disperata. proprie experientaoh go on

| Gess1 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui! Baiatul trebuie sa faca primul pas!