| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete ca imi place de ea fara sa par un idiot?

6 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

De ce sa pari un idiot daca iti place de o fata? Ii zici si tu ceva de genul: "Ce ochi frumosi ai!". Sau: "Ce bine arati azi!". Daca faci asta cateva zile, o sa-si dea seama ca o placi.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Oricum ai zice-o nu o sa pari un idiot.
Ba dimpotriva e posibil sa aprecieze curajul tau cel putin.
Fa-ti curaj.Nu ai ce pierde.

| madyddd a răspuns:

Daca ii spui unei fete ca iti place de ea, nu vad de ce crezi tu ca ai putea parea idiot!
Sincer, replici din alea siropoase nu te-as sfatui sa incerci...pur si simplu fi tu, asta conteaza. Daca esti sincer, ii marturisesti ce simti pentru ea poate chiar iti va corespunde si toate bune si frumoase, nu? happy
Tu incearca doar, nu ai nimic de pierdut!

| neutrino a răspuns:

Acum nu ai cum.

| slenderica a răspuns:

Daca e nevoie sa intrebi asta ultima parte este adevarata universal.

| iuly92 a răspuns:

Daca spui ceea ce simti asta nu inseamna ca esti un idiot! Fii tu insuti, fii mai direct! happy