| Dlk_Mary_1990 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unui baiat ca il plac?

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Ii mananci banana.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci sa devii putin mai tupeista sau curajoasa si sa-i dai de inteles ca-l placi in mod deosebit din moment ce il cunosti chiar si putin. Dar daca consideri ca esti in stare ar fi si mai indicat sa o faci in mod direct fata in fata cu el pentru a-l anunta ca ai dori sa deveniti prieteni foarte buni, sau chiar mai mult de atat in cazul in care doreste si el acest lucru. De asemenea ai putea sa-i spui in mod direct cuvintele magice; imi place de tine si as vrea sa-mi raspunzi/spui daca acest sentiment este reciproc. Procedand astfel pur si simplu l-ai obliga sa-ti dea un raspuns direct fara echivoc. Nu mai este considerat ca ar fi un lucru deplasat ca fata sa fie cea care ia initiativa. Mult succes.

| Emilian65 a răspuns:

Luandu-l intr-un loc ascuns de ochii lumii, il saruti si apoi in spui clar si raspicat ca il iubesti.

| Krixxus a răspuns:

Ii spui
Preferabil sa fie fata in fata ca sa ii poti vedea reactia
Nu ai nimic de pierdut

| dianainsta01 a răspuns:

Simplu si direct, nu te chinui sa-ti faci vreun discurs sau cevalaughing ii spui direct "stii, imi placi"

| anonim_4396 a răspuns (pentru dianainsta01):

Imi placi!