| naofoso a întrebat:

Cum pot sa imi fac iubita si prietenii cand sunt singur si nu am niciun prieten? Nu am nimic de facut si stau doar prin casa, ce pot face?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Grupuri de voluntariat, dans, politica, altele
Cauți pe net între timp partenera sau mai bine exista grupuri de comunicare poate ai noroc acolo

| Saiko10 a răspuns:

Prima oara cand am vorbit cu o fosta a fost pe un grup de insta, incearca sa intri in grupuri de vorbit. pe wapp, insta, ce vrei tu.

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Fa voluntariat sau ceva. Sau gaseste-ti un job si o sa interactionezi cu oameni noi. Plus ca esti si platit.

| DanielaGarcia a răspuns:

Ori pe net, ori la școală dacă ești la școală fă-ți prieteni și iubita nu stiu sau poate nu ești destul de sociabil fi mai deschis