| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Cum pot sa imi fac o iubita daca sunt mai timid, cum o abordez ca sa am sanse de reusita?

Răspuns Câştigător
| Toma_Cinzia_1995 a răspuns:

Pai fii tu insuti, sau gaseste o fata care este timida ca tine si crede-ma sunt fete carora le plac genul asta de baieti timizi si cum sa o abordezi daca ai pus ochi pe o fata incearca sa afli ce ii place, ce o pasioneaza si sa gaseste un subiect comun cu ea succeslaughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagãte in seamã cu foarte multe fete, fi mai incerezãtor stai linistit cã o sã fi respins de foarte multe ori. Dar din asta inveti si o sã scapi de timiditate.
Te prezinti, le spui cã ti-ar place sã iesiti la o intâlnire, fie sau da/nu de acolo faci schimb de numare de telefon. Atât mai departe doar tu stii sã continui.

| Romanul86 a răspuns:

Caută o fată care e ca tine mai liniștită și timidă. Caută genul tău de femei căci altfel vei fi refuzat. La fete nu le spune că îți place de ele ci invită-le la o ieșire sau o plimbare, nu fi siropos sau cu prea multe complimente ci fi așa normal.

| LilPeep a răspuns:

Ii arati contul bancar