| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa incep un mesaj cu crush si despre ce am putea vorbi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cmf iubi tot pe uscat esti? nu vrei sa trecem la ceva matur?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre TINE deschide te fatã de el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A, da! Am uitat sa mentionez ca suntem prieteni si colegi de clasa de 5 ani, deci ma cunoaste foarte bine, la fel cum îl cunosc si eu pe el. Despre altceva, ce am mai putea vorbi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce mai exact te pot ajuta eu? Despre ce iti place tie sa faci... Dacã vã cunosteti de atat de mult timp, ii poti fura un sãrut.
Ajunge atat de multa vorbãrie big grin