| TheKet a întrebat:

Cum pot sa Invit in oraș o fata la o întâlnire, dac nu prea vorbim așa de des. ( și vorbim de obicei la obiect )

5 răspunsuri:
| Thesimplecat a răspuns:

Te-a mai refuzat vreodata? Ai mai incercat sa fii cu ea?

| TheKet explică (pentru Thesimplecat):

Nu dar stam mult in friendzone

| Thesimplecat a răspuns:

Aha...dar ea da semne ca ar place alt baiat?

| TheKet explică (pentru Thesimplecat):

Da din păcate

| Thesimplecat a răspuns (pentru TheKet):

A...pai atunci nu prea ai cum sa o faci sa te placa PE TINE. Fata te considera un bun prieten si place pe altul. Sunt sigura ca daca ala o refuza ea vine la tine ca sa se vindece da asta nu inseamna ca te place sau ca uita de ala. Incearca sa nu o mai bagi in seama pentru un timp. Las-o pe ea sa vina la tine si sa vorbeasca cu tine. Daca vine inseamna ca ii pasa de tine si poate poate ai o sansa cu ea dar daca nu te baga deloc in seama e clar ca pentru ea esti doar un prieten.