| YoSeBbY a întrebat:

Cum pot sa ma inalt?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Iti recomand inotul, dar si volley'ul sau baschetul sunt niste alternative. Insa inotul mi se pare mai sanatos. happy

10 răspunsuri:
| flower a răspuns:

Pai daca ai inca sub 18 ani, fa inot sau volei... te ajuta sa cresti in inaltime. Daca nu, tocurile sunt cele mai la indemanawinking

| night_crawler a răspuns:

Agatate de o bara laughing

| costyn162 a răspuns:

Daca ai pana in 17-18 ani eu zic ca nu trebuie sa faci altceva decat sa astepti... o sa vezi ca fara sa-ti dai seama vei creste...

| YoSeBbY explică:

Ms

| antonelk a răspuns:

Fa sport winking

| unavailiable93 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, si asi incepe prin a-ti spune ca eu fac in decembrie anul acesta 16 ani si am doar 1. 54. Dar asta nu ma opreste sa fiu fericit de intaltimea mea. Pana mai ieri, ma plangeam tot timpul ca sunt mic, si ca ma simt prost din cauza asta. Dar la sfaturile unor prieteni, am ajuns sa realizez ca nu inaltimea ma face special si ca nu inaltimea este tot ce conteaza. Conteaza ce ai in cap! Niciodata un prieten adevarat nu te va da la o parte daca tine cu adevarat la tine. Niciodata o fata nu te va respinge pentru ca esti mic, daca te iubeste cu adevarat. Gandeste-te la mine si la inaltimea mea, si mediteaza la ce ti-am spus despre ceea ce ar trebui sa apreciezi la tine. Si ghideaza-te dupa principiul meu : de fapt principiile : "Lucrurile bune se tin in ambalaje mici " si "Cine nu incape de mine, sa se inghesuie", si crede-ma, o sa fi fericit! Ai incredere in tine si in ceea ce te face special, poate chiar faptul ca esti mai mic, este un lucru dragut la tine. La mine in clasa sunt cel mai mic, cred ca sunt cel mai mic din tot liceul laughing, dar colegele mele ma simpatizeaza pentru asta, si au grija sa stie ca le sunt simpatic. Sa te apreciezi pentru ceea ce ai este cel mai important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YoseBby ...trebuie sa faci parasutism sau zbor cu parapanta. daca nu asculta muzica religioasa.inalta spiritul.de asta voiai sa faci innot?

| maybetoday a răspuns:

Stai intins pe bara de citeva ori pe zi )

| IuliaWosster a răspuns:

Handballul este foarte bun. eu am jucat 4 ani Handball. si m-am inaltatbig grin si inotul este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand inotul!

Întrebări similare