| anuca22 a întrebat:

Cum pot sa ma masturbez sunt fata dar mai pe ascuns! asa! help

10 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Ce intrebare... Te dezbraci si iti bagi degetele in vagin sau un alt obiect care nu te poate rani...

| JustMeBăi a răspuns:

Cu un castravete sau cu Dildău.
Intrebare mai stupida n'am vazut.
Bine am vazut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce Doamne iartă-mă pe ascuns? Nu îmi spune că vrei să o faci în timpul orei.
Pai dacă vrei ceva mai discret... hmm. Ar fi două chestii nebunești care-mi vin momentan în cap laughing :
- pune-ți telefonul să sune în timpul orei pe vibrații. Dă-i luminozitatea pe 0 și bagă-l in pantaloni. Ai grijă, telefonul nu trebuie să atingă scaunul sub nicio formă laughing.
- încolăcește-ți picioarele unul de celălalt și incordează muschii din jurul acelei zone, de acolo te iei după instinct.
Oh doamne, cum mi-am putut imagina așa ceva laughing.

| ēน a răspuns:

Cu orice. bai bine cu mana. deoarece daca te masturbezi cu un obiect. te dezvirginezi!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ia creionu și bagă-l în vagin

| amu a răspuns:

Bagati un dop de spray in vagin... wtf, in ce lume traim...

| Andreeee a răspuns:

Da drumul la dus si intreapta apa spre zona aiathinking

| dzelectron a răspuns:

Masturbarea isi are cauza in substratul emotional al parintilor copilului.
daca se face referire la sexul barbatesc, atunci trebuie privita mostenirea lui emotionala pe linie materna.Sentimentul care determina un astfel de comportament este frica pentru ziua de maine.
Consecintele sunt si asupra organismului,dar mai ales asupra psihicului,fiindca acest comportament afecteaza linia viitorilor copii si a nepotilor.Daca bolile organismului au o finalitate prin moarte, energia mentala acumulata prin trairi, educatie, persista in bagajul unitar al "glasului de sange"dintr-un neam.trecutul,prezentul ,viitorul sunt un tot unitar care formeaza linia genealogica si tot ce cuprinde ea ca mostenire genetica.
Pentru diminuarea ori radicalizarea acestui exces emotional care vine sa umbreasca alte trairi progresiste, in toate religiile exista rugaciunea copiilor catre urmasi.
Masturbarea este primul semn al degenerarii unui arbore genealogic, e nevoie de o purificare interioara, de o armonizare,de corectare si constientizare ca nu e deloc bine, iar pe plan biologic de un regim de viata sanatos, ordonat, echilibrat, de selectarea cercului de prieteni, de o activitate fizica creatoare mai intensa , si in spatii largii- gradinaritul, agricultura,arta , sport, natura ...
Aceste persoane au nevoie de prieteni sanatosi , sinceri, inteligenti, spirituali, care sa le stimuleze increderea, inteligenta, responsabilitatea in fata unor riscuri ori situatii de criza.