| alina6 a întrebat:

Cum pot sa ma opresc din plans? din suferinta? cum pot sa fac sa nu ma mai gandesc la el?

6 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Eu cand sunt trist ascult muzica care are un mesaj, de obicei ascult parazitii, astia sunt singurii care ma relaxeaza foarte mult cand sunt nervos pe ceva, pe cineva...
Problema e ca nu prea au melodii de dragoste happy dar cine stie poate gasesti una care e pe aceiasi unda cu tine, sigur vei gasi, daca sti sa cauti si sa filtrezi injuraturile din unele melodii big grin
Marog, asculta muzica cu mesaj nu din astea dance din care nu intelegi nimic happy sau merg si alea.
Cea mai buna atitudine pe care o luam noi cand ne supara ceva, zicem ca ne doare undeva big grin asta ar trebui sa faci si tu, sti cum e, nu plange dupa laptele varsat, asa si aici, cred.

| MadalinaD a răspuns:

Fii tare, nimeni nu merita lacrimile tale.

| Panda a răspuns:

Te intelegsad Si eu sunt la fel ca tine acum. ascult muzica si plang plang plang...

| ARSENÁL a răspuns:

Iesi cat mai mult cu prietenii, distreaza-te, asculta muzica (nicidecum trista), si usor, usor, il vei uita. Bafta!

| oOoRubyoOo a răspuns:

Cauta pe altcineva si treci peste...cum probabil si el a facut-o.Iar temporar orice iti va lua gandul de la asa ceva, ceva care te face sa te concentrezi mult sau de ce nu iesi cu prietenii, distreazate; nu sa asculti muzica de una singura ca atunci e mai rau happy

| Elisabeta1401 a răspuns:

1. sper ca nu asculti melodii triste pentru ca face mult mai rau.
2. iesi in oras cu prietenii
3. uita-te la niste comedii bune (daca te ajuta incearca : marea mahmureala)
4. si nu uita ca pe lumea asta mai sunt inca 7 bilioane de oameni.laughing si oricum in viata fiecare are partea pastrata undeva acolo pentru el. Daca nu a fost sa fie sigur nu era el persoana potrivita si pastrata special pentru tine.love struck Funda?:X