| Sfatuitorul2008 a întrebat:

Cum pot sa-mi conving iubita sa intretina relatii intime cu mine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani aveti?
Vad ca esti elev, deci minor...

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depide ce varsta are nu poti so obligi daca e sub 18

| Ka0ru a răspuns (pentru mgtow):

Nu poti sa o obligi oricum, wtf.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Cele peste 18 pot fi obligate?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Se negociaza atunci

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Nu înțeleg. O negociezi pe ea și ea pe tine? Sau o scoți în piață?laughing)

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sa plateasca benzina ca sa o iau de la ea pana la mine (intra inclus drumul de intoarcere) si ii ofer maciuca toata noaptea sa aiba divertisment nu? la +18

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Da da, se negociază ea la preț de tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O trantesti in pat si sari pe ea

| Lukasssz a răspuns:

O rogi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să-ți cadă ea la pat, nu să te rogi tu de ea.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Te asezi langa ea si o intrebi: Vrei sa il vezi pe Stefan Cel Mare?

| PaulCos a răspuns:

Dilema oarecum normala atunci cand instinctul primar este superior si dominant ratiunii. Ai putea sa ii spui exact ce mare nevoie ai de o gaura. Sigur te va intelege si iti va ceda.

| Ratonul01 a răspuns:

Tragi de par si bagi limba in gat

| AristotelEusebiu a răspuns:

O platesti

| Unvbaiat a răspuns:

Am sunat si chiar voiam sa-i deschid topic, atentie face neprotejat totul la 120 finalizarea, nu face programari primul venit primul servit. Era in pla cand vorbeam cu ea ( se certa cu clientul sa nu o mai traga de tate asa tare si sa dea mai incet ) si imi spunea ca daca sunt jos sa mai astept 2 minute. Totul pe banda rulanta si la foc automat

| Sofer a răspuns (pentru Unvbaiat):

Ce ai fumat bro?