| Nimeni256 a întrebat:

Cum pot sa o fac pe iubita mea sa aibă orgasm?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ii pregatesti cina intr-o seara cu lumanari parfumate si o sticla de vin la rece, mancati si savurati un vin, va uitati la un film horror daca se poate si pe urma dupa ce ea e deja si satula si infricosata ii spui, draga mea hai sa ne punem la somn.
Abia a doua zi o sa vezi ce orgasm o sa ai happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil vei reusi sa-i provoci iubitei starea de excitatie extrema, de surescitare maxima, care sa-i provoace/induca starea de orgasm printr-o cunilitie perfect executata, procedand cat mai romantic, cu miscari incete, fine, prelungi cu tact ''profesional''. Cand o vei vedea/simtica se comporta in mod foarte asemanator cu urmatoarele femeile, vei sti ca ai fost bun si ai reusit. Bafta!
https://www.romaniatv.net/......64984.html

| mihai69 a răspuns:

Cel mai ușor și sigur e cu limba.

| Sofer a răspuns:

Poți încerca prin oral sau masandui clitorisul în timp ce o penetrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai bun la pat. Cam asta? Incearca diferite pozitii si comunicati, vezi ce-i place. Nu fa doar ce iti place tie. Toate zic ca preludiul este foarte important, sa o incalzesti bine nu te apuci de treaba asa pe uscat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama un prieten.

| Mmcosmin a răspuns:

Cel mai usor ar fi sa discuti cu ea si sa afli ce si cum i-ar place. Altfel parerile aflate aici s-ar putea sa difere de preferintele ei si ar fi doar un pas de la stradanie la penibil.