| mateisitudor a întrebat:

Cum pot sa sărut o fata cu care am iesit de câteva ori în oras? Acum stiu ca e momentul sa trec mai departe. Nu vreau sa o intreb sau ceva. În ce context sau in ce situatie as putea face asta? Ma gândeam la ceva de genul: cand stam pe o bancă, la finalul întâlnirii avem 17 ani

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa te arunci pe ea fara interogatoriu

| corbulalbrosu a răspuns:

E vezi ca esti bine informat. O inviti la o plimbare care sa aiba loc intr-un parc si acolo pe o alee mai retrasa (dosnica), care este mai putin circulata sa va asezati pe o banca. Intr-un moment mai romantic vei avea si sansa reala de a nu fi refuzat. Bafta. Succes!

| Frank51 a răspuns:

Cand o conduci acasa, inainte sa intre in bloc/casa o saruti, o sa fie cringe prima data dar trece repede.

| mateisitudor explică (pentru Frank51):

Imi dau seama?

| Frank51 a răspuns (pentru mateisitudor):

Ce sa iti dai seama?

| mateisitudor explică (pentru Frank51):

Hai ca da