| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosurile astea:
https://imageshack.us/i/pnWuO6dCj

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand Bioderma Sebium Global - are ingrediente antiinflamatorii, calmante si acid salicilic. Acidul salicilic are efect antiinflamator, antibacterian usor, indeparteaza excesul de sebum din pori ( ala care produce cosurile ). Acidul salicilic este un exfoliant chimic, iar prin procesul de exfoliere vindeca acele cosuri. Am avut si eu si mi-a trecut in scurt timp cu crema asta.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10029570

| Johny_George_1997 a răspuns:

Lasale acolo.nu incerca sa te dai cu cremuri si prostii ca mia rau faci.toti le-am avut odata in viata si neau trecut. eu le-am avut timp de 2 ani si acum mi-au trecut si am pielea ff ok
nu-ti fa griji. stiu ca arata naspa dar daca incpei sate dai ce tot felul de cremuri si porcarii mai rau o sa iti faci si o sa ai mai multe cosuri in 2 luni de cat ai acum.

| georgealin2016 a răspuns:

Astepti sa treaca timpul. Dispar ele. Pot sa fie si de la soare, transpiratie, hormoni etc...