| Derkes a întrebat:

Cum pot sa scap de orgoliu? Nu pot sa-mi fac nici o iubita, mereu cand bag o fata in seama imi raspunde, dar nu pot sa intretin o conversatie. Daca nu vad implicare, renunt repede. Nu vad un pic de tragere din partea ei, renunt. Renunt foarte repede si daca greseste doar o data. Nu stiu ce sa fac, am 21 de ani, am avut nenumarate ocazii sa-mi fac o iubita dar cu niciuna nu mi-a mers pentru ca eu le-am refuzat. Sunt si virgin si nu stiu ce sa fac sa rezolv problema asta.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai bani sau nu le-a placut de tine cum arati de aceea te au refuzat, fetele cauta baieti frumosi chiar daca ele sunt urîte ca dr cu, au pretentii, alea frumoase sunt deja luate de oameni de afaceri care i si permit sa le faca lor toate mofturile vacante prin dubai, tailanda etc, la fete ca alea nici macar sa visăm nu avem voie noi ăstia de rînd, iar cele care au mai ramas care nu si au gasit si ele un barbat putred de bogat au pretentii cu carul, daca ele s ar uita in oglinda s ar face zob oglinda la cît de frumoase sunt dînsele.

| VoidEternal a răspuns:

Pai zici ca nu poti intretine o conversatie dar ai pretentia ca fata sa-ti arate interes? Adica sa umble ele dupa tine? Asta se intampla cam rar din pacate.
Mai ajusteaza-ti asteptarile sau dezvolta-ti abilitatile conversationale. Fa un curs, citeste, studiaza.
Apoi daca o sa ajungi la un nivel acceptabil nici fetele nu or sa-si mai piarda interesul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-le o poză cu banii tai.

| tudorvolcano a răspuns:

Lasă discuțiile online, și vorbește fizic cu fetele.
Fă cinste cu o înghețată, cu o cafea, ca să arăți că nu ești chitră.
Ieși în oraș cu prietenii, extinde-ți grupul social, înscrie-te la cursuri în plus la facultate, unde nu cunoști pe nimeni. Întreabă colegi de muncă, când mai fac un grătar, să te cheme și pe tine, că ai cam stat închis în casă cu COVID-ul, inventează și tu o scuză.

Și încearcă să vorbești cu una de care nu-ți place fizic, dar cu care te simți bine să întreții o conversație.

| Silviu0792 a răspuns:

Te invit sa faci cursuri de dating coaching cu Loren Loghin mie mi-a schimbat viata, mi-a imbunatatit semnificativ viata sexuala la doar 5000 de ron cursurilerolling on the floor) garantez succesul iti vor raspunde pe urma toate, un motiv ar fi ca le scrii gresit gramatic asta ne-a invatat el

| anonim_4396 a răspuns (pentru Silviu0792):

Decât să dai 5000 de lei pe niște cursuri, mai bine mori virgin.

| Silviu0792 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate nu il suport va jur, tipul e, poti agata URAT si SCUND, omul e in lumea lui... doamne dumnezeule doamne si el e cuplat cu o roscata de maxim 6 aratand destul de decent ca barbat imi e mila de aia care apeleaza la ESCROCI din astia

| Silviu0792 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bah da nu stiu cum dr sunt baietii saraci cu duhul slabi, nefacuti pe brate, urati care inghit prostia astuia si apeleaza la el... daduse unu un comment pe un video de al lui fi atent aici ce reply i-a dat nu ai pus problema bine cu tipa de aia nu ti-a raspuns nu ca ti-a dat jet ca nu te place laughing) omul e FANTASTIC

| Silviu0792 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si in cazul persoanei care a pus intrebarea e simplu nu iti mai raspunde NU TE PLACE... avem nevoie de formule matematice cu radicalrolling on the floor) nu e clar ca lumina zilei