| FlameWolf a întrebat:

Cum pot sa sterg albul dintr-o imagine sa ramana doar imaginea fara alb? De exemplu am o poza cu mine si e in fundal alb cum sterg fundalul? Sa ramana doar poza cu mine? Si dupa aceea sa pun poza cu mine intr-un alt fundal? FUNDA accept si tutoriale pe youtube

Răspuns Câştigător
| BiancaByaBianca a răspuns:

Nu poti sterge fundalul, dar poti decupa poza, poti folosi photoshop-ul pentru ambele si decupare si sa pui fundalul preferat.

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Ai avea nevoie de "photo shop" e un program cu care poti modifica poze.
Dar ai putea sa decupezi poza si in "paint" folosind butonul stelutza (sper ca stii la ce ma refer)