| Lexii a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont pe facebook? Mersi anticipat si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| RobertTmroo a răspuns:

Te duci in dreapta sus la "Contul meu" -> click pe "Setarile contului" -> si in fereastra aparuta dai in josul paginii pe "Dezactiveaza" la dezactivare cont. Succes!

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Buna, vezi ca in dreapta it va scrie Home, Profil si Account dai click pe Account si it va aparea o lista, in lista aia trebuie sa scrie My Account dai acolo si la ultima chestie in stanga scrie : Deactivate Account si in dreapta il poti dezactiva... Funda?

| LVLevel a răspuns:

Intri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata! Bafta... Fundita?batting eyelashes