| wrzzer123 a întrebat:

Cum pot sa vad la o fata daca ma iubeste cu adevarat nu cu sex sau ceva de genu?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Proba baniilor sau unu cu o masina de fite. in caz ca nu cade tentatiei e un om bun la suflet

| alexalx1234 a răspuns (pentru mgtow):

Sigur va alege banii sau mașina...

| Ofiintă a răspuns:

Cu timpul!

| Violleta2022 a răspuns:

Iti spune ea.

| sabin89 a răspuns:

O întrebi direct. De obicei ele sunt sincere şi îţi spun.

| Sofer a răspuns:

Dacă accepta sa facă sex cu tine și își dorește o relație. Ar fi bine.

| alexalx1234 a răspuns:

Fetele nu iubesc cu adevărat. Vor doar bani și mașini de lux. Asta e lumea în care trăim.

| Bruno92 a răspuns:

La cât ești de agramat cam greu de crezut că te-ar iubi cineva

| Michaeel a răspuns:

Mai mult bărbații stau pentru sex, nu fetele. Dacă nu ești bogat sau dacă ești mai urâțel înseamnă că stă cu tine pentru ca te iubește.

| Lule a răspuns:

Nu poti sa vezi asta, pentru ca nu este un lucru.
Trebuie sa simti ca esti iubit, iar cu timpul iti va declara chestii dragalase si posibil se va rusina cand iti va spune acele cuvinte.