| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scăpa de stresul ca nu am sa o satisfac, o sa rada de mine și o sa ma povestească la toți? Nu e iubita mea suntem prieteni doar pentru sex și e prima data la mine, am 20 de ani nu am început sa o fac de la 14 ani ca și alții sincer.

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Stres inutil. Toti am trecut prin asta si nu a murit nimeni.
Ce-ti pasa tie de gura lumii... fa-ti treaba si cu asta basta.
Cum sunteti prieteni de sex din moment ce nu ati facut nimic inca?

| Alanonimdepetpu a răspuns (pentru danbnz):

Suntem prieteni și am tot vorbit și după am ajuns prieteni de sex

| Calciu_Stefan_1990 a răspuns (pentru danbnz):

Cred ca s-a referit ca urmeaza sa fie prieteni cu beneficii, ceva de genul?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi bine si indicat sa ai o discutie prealabila cu fata respectiva si daca se poate sa va delectati cu niscaiva delicateturi, pentru a crea si intra intr-o ''stare relaxanta'' si activitatea sexuala sa se produca doar dupa ce a disparut starea de... tensiune psihica. big grin

| Andreeush a răspuns:

Te stresezi degeaba, la început e normal să ai emoții.

| Alanonimdepetpu a răspuns (pentru Andreeush):

Da dar eu sunt și mai gros la picioare și penisul meu pare mic însă când am pus un durex a stat strâns pe el abia a întrar, are și doar 13 14 cm

Răspuns utilizator avertizat
| Eteda a răspuns:

Totul vine de la sine, si ea trebuie sa coopereze. Multa bafta si nu uita sa te protejezi!