| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Cum pot sti daca prietenul meu tine la mine? Atunci cand il sarut se excita; chiar si atunci cand stau al el in brate o simt tarehee hee si intr-o seara mi-a spus ca nu mai incape in pantalonilaughing Odata eram la el in pat(era singur acasa) si face ca ar sta asa toata ziua cu mine si l-am intrebat in gluma daca asa sau fara haine si a zis ca asa ca apoi ne-am intarata mai rau si nu e bine(eu sunt virgina si el stie asta). Orice imi face ma intreaba intruna :iti place?" si ma intreaba daca e ok ce face, sa nu ma doara sau sa nu ma simt eu aiurea. Imi spune mereu cat de bine se simte cu mine, cat de mult ii place ce ii fac.Ne vedem destul de des(aproape zilnic), a fost de acord sa o cunoasca pe mama si imi vorbeste numai cu "draga". Si totusi mi-a spus ca vrea sa tinem relatia noastra secreta, ca nu vrea sa afle colegii lui si sa-l bata la cap(adevarul e ca noi la inceput ne-am despartit dupa 3 zile din cauza colegilor lui si acum ne-am impacat, dar nu mai stiu colegii lui). Daca eu nu-i dau sms o zi, nici el nu ma cauta, dar daca ii dau eu un sms imi raspunde imediat. Si totusi cand e langa mine ne simtim amandoi foarte bine... Voi credeti ca tine la mine? Si daca da de ce ascunde relatia noastra? Suntem impreuna de o luna, el are 20 de ani si eu 15. Multumesc pentru raspunsuri!kissfunda

Răspuns Câştigător
| snyckers a răspuns:

Iti spun eu ca se fereste datorita diferentei de varsta, pentru ca si eu am avut o relatie in care tipa era mai mica decat mine! e un pic ciudat pentru prieteni, sa-l vada pe el, baiat de 20 de ani, cu o pustoaica de 15(no hardfeelings / fara suparare)ideea e super cool, daca va simtiti bine! mai asteapta, si iti vei da seama ce se petrece de faptwinking

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Erectia si excitatia nu au absolut nici o legatura cu iubirea, ci doar cu atractia fizica (care nu tine loc de iubire). Nici vorbitul cu draga nu are legatura cu iubirea. Poate faptul ca vrea sa-ti cunoaca mama este un criteriu (dar daca o si face, nu numai daca o declara). Insa eu nu cred ca un barbat o poate ascunde pe cea la care tine. Cred ca atunci cand va incepe sa tina la tine se va lauda peste tot si se va mandri cu tine. Cata vreme ii este rusine cu tine si te tine ascunsa, nu e cazul sa te gandesti ca ar avea sentimente reale.

| mgtow a răspuns:

Pt ca e destul de major si stie ca daca afla si restul lumii ii va zice ca nu e intreg la cap ceea ce e adevarat ca esti prea mica pentru el.

| lyrics a răspuns:

Pai cam are de ce.
probabil colegii lui ii zic ca "ba frate, ce stai cu aia? nu vezi ca e minora, are 15 ani?"
am patit si eu.
si la noi diferenta e de 2 ani
si s-au bagat fraierii si au distrus tot

| AndaWest a răspuns:

Vai de capu tau, cand o pune ala pla pe tine(ceea ce o sa faca in curand)at o sa vezi cat de mult te iubeste...dk te iubea asa tare nu se ascundea cu tine, are 20de ani nu mai e copilstraight face

| Alina_9354 a răspuns:

Suna cam ciudat faza cu,, colegii sa nu afle,,. Daca e sa ramaneti impreuna toata viata, o sa le ascunda prietenilor toata viata? Eu zic ca ar trebui sa pui piciorul in prag si sa-i spui ca daca nu ii este rusine cu tine si nu are nici o problema mergeti si le spuneti,, prietenilor,, ca voi sunteti impreuna si nu va intereseaza parerea lor! Daca refuza inseamna ca prietenii sunt mai importanti decat persoana tawinking

| anDa a răspuns:

Diferenta de varsta e putin cam mare, dar e bine ca e grijuliu si nu te ia direct. Totusi ai grija pentru ca varsta ascunde ceva, poate vrea doar sa te cucereasca sa te faca sa ai incredere in el si apoi sa isi bata joc. Ai grija si Succes!

| traficanta a răspuns:

Se vede ca tineti unul la altu. da cedeaza prea usor daca v-ati despartit pentru colegii lui...si oricum se vede ca vrea seXlaughing acum e treaba ta ce faci.winking da vezi sa nu regreti mai tarziuwinking

| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu zic sa ii spui asa: Daca tii la mine spune-le prietenilor tai ca ne-am impacat. Daca tine la tine cu adevarat nu are de ce sa ascunda asta happy
Ai grija ce faci!
Gbu :]

| deeadidy a răspuns:

Este adevarat ca din cauza anturajelor se strica multe relati, dar este cel mai bine sa nu cedezi asa usor avand in vedere ca esti virgina. Daca te place cum spune el sau te iubeste o sa aiba rabdare cu tine. Iubitul meu si actualul meu sot m-a asteptat 1 an pana am cedat.Si ca se fereste de colegi lui nu este foarte in regula, ca daca te place asa cum spune nu ar trebui sa ii pese de ce spun colegi. Din spusele tale pare sa se foarte frumos cu tine, dar tu nu te lasa entuziasmata de comportamentul lui ca sunt foarte multi barbati care sunt unt si miere pana isi ating scopul, si sti la ce ma refer.Asa ca nu il mai cauta, lasa-l sa i-a singut initiativa.