| madalina15 a întrebat:

Cum pot umilii prietenul pentru ca m-a inselat?

9 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Astepti sa il ai de fata pe el si pe cea cu care te-a inselat si cand ii ai pe am2 il faci cadou! iti spun eu ca va fi atat de umilit ca o sa isi aminteasca de tine sigur toata viata! funda?

| Kylexy a răspuns:

Pai de ce sa il umilesti el tea inselat pe tine cand tu iai fost fidela, nu il umili ca il va face sa sufere de 10 ori mai mult decat te-a facut el pe tine.

| AnnaMaria a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il ignori.dar acum fiecare procedeaza cum doreste XD

| bluebios a răspuns:

Iesi cu altcineva si asigurate ca o sa te vada. Daca face scandal inseamna ca este un idiot care crede ca el are dreptul si tu nu, iar atunci merita sa-l parasesti.

| Atâtdedulce a răspuns:

Fiind indiferntă.
'Mulţi cred că opsul dragostei e ura. Nu. E indifernţa'
Deci, fii mai deşteaptă decât el şi dă dovadă de un gram de maturitate in plus. happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Paraseste-l laughing Nu te merita!

| cess a răspuns:

Off...si eu am patit la fel. nu este cazul sa-l umilesti,arat-i ca esti cu capul pe umeri, fruntea sus si mergi mai departe. umilinta nu te va face mai fericita. nu te mai gandi la el si totul o sa fie bine, intr-o buna zi nici nu-ti vei mai aminti de el:8 persoanele care ne fac rau trebuiesc tratate cu disperet!

| ChalkOutline a răspuns:

Deci tu o sa-l umilesti, el o sa se supere si te va umili mai rau sau se va desparti de tot de tine. Desigur daca te iubeste enorm va accepta cu greu. Ai grija cum te joci cu focul, scumpo. happy

| Nicolas_8414 a răspuns:

Probabil o umilinta mai mare decat, sa iesi cu altu, nu e.Asa ca ai grija, poti sa-l umilestio data pentru todeauna ___)))))