| Gabigeebyyy a întrebat:

Cum poti aranja sa faci sex cu 2 fete deodata? Adica sa zicem ca ai o prietena care vine si ea cu o alta prietena si faceti sex toti 3.
Acea fata nu o sa se simta inselata?
Sau cum fac unii sa faca sex in 3?

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Exact ca tine dacă faci chestia asta, adică călcându-și peste conștiință.Cea care ține la tine sigur se va simți înșelată.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul in 3 poate fi intretinut numai in cazul unor prieteni foarte buni, care in acelasi timp sunt in relatia asa numita a prieteniei cu/fara beneficii sexuale. big grin

| alina2k18 a răspuns:

''Sau cum fac unii sa faca sex in 3?''
Sunt toti 3 de acord.

Răspuns utilizator avertizat
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Cat timp ești cu iubita și cu prietena ei cea mai bine (care este singura) nu este foarte greu. Dacă reușești sa le faci fericite pe amdoua nu o sa iti reproșeze iubita ca o înșeli, fiindcă era și ea acolo. Mult succes!

| Fabyana307 a răspuns:

Daca ea accepta sa o faca in trei, nu se va simti înșelată. Nu sunt foarte multi care o fac in 3, dar tu doar trebuie sa iti faci treaba, le iei pe rand. si gata

| Viorel703 a răspuns:

Dacă prietena ta vine cu alta prietenă la tine, faceți sex in 3 ca nu se va simți inselata dacă te va lăsa. Plus ca dacă te referi ca la o iubita la ea, e clar ca niciunul nu aveți sentimente adevărate unul altuia deci se poate. Si cel mai bine e sa reușești sa le imbeti printr-un joc si gata, sunt ale tale

| Bbbionut a răspuns:

Intră pe single66.com și acolo găsești fete care caută așa ceva