| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti impresiona mult o fata?

Răspuns Câştigător
| TPUAlexioan a răspuns:

Auzi asculta la mine o fata trebuie impresionata, prin aratarea ta fizica, prin simtirea bine a fetelor in prezenta ta. Daca esti cu prieteni atunci o poti impresiona, poti spune bancuri, poti glumi cu prieteni, poti fi fericit. Nu trebuie sa te dai mare. Bafta. Pa pa. O fundita, daca a fost de folos.

| Cristiann25 a răspuns (pentru TPUAlexioan):

Imi permiti sa te contrazic? Fara suparare dar imi spun punctul de vedere. Fetele destepte care cauta un baiat inteligent nu se uita daca baiatul/barbatul este un "dulap" construit din steroizi/proteine si cu un creier gol.Ca sa impresionezi o fata trebuie sa fii NATURAL, daca o placi ii poti da un trandafir, o ciocolata.Lucrurile mici fac conteaza foarte mult pentru o fata crede-ma.Sa nu iesi niciodata cu prietenii si sa te dai "smecher" ca asa nu o sa rezolvi nimic.Salut.

| TPUAlexioan a răspuns (pentru Cristiann25):

Da ai dreptate findca esti fata si tu dar am sugerat si eu ceva bun din punct de vedere. Sper sa nu te superi! Te pup

| Cristiann25 a răspuns (pentru TPUAlexioan):

Nu ma supar chiar deloc eu mi-am spus punctul de vedere!

| TPUAlexioan a răspuns (pentru Cristiann25):

Da ai dreptate si pari o fata frumoasa!

| farsoareaehheee a răspuns (pentru TPUAlexioan):

E baiat happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristiann25):

Cum adica "steroizi/proteine"?

Steroizii sunt doping.

Proteine consumi si tu ZILNIC.

De ce le pui una langa alta?

| TPUAlexioan a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Pai da ai vazut am facut mis...to Misikina s-a prins. Pa pa.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca vrei sa vezi ce sunt proteinele mergi la sala si spune-i sa iti dea si o sa vezi ca nu e la ce te gandesti tu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristiann25):

Alea sunt SUPLIMENTE CU PROTEINE.

Proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, unele legume.

La sala ( de fapt la firmele specializate, de unde cumpara si aia de la sala si vand la supra-pret ) sunt suplimente cu proteine ( care tot din mancare sunt facute ).

Proteinele se gasesc doar in mancare, ce vezi tu e mancare concentrata.

Steroizii in schimb, sunt HORMONI anabolici, sintetici

| Cristiann25 a răspuns (pentru Cosmin86):

Stiu si eu ce sunt steroizii si alte chestii ca doar am facut si fac sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristiann25):

Atunci e bizar ca confunzi proteinele cu suplimente de proteine

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Prin felul tău de a fi!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de fată. Fiecare cu slăbiciunile ei.

| NimenixD a răspuns:

Poţi impresiona o fată dacă încerci să fi tu chiar şi în compania prietenilor tăi laughing.
Majoritatea băieţilor se schimbă foarte mult atunci când se întâlnesc cu amicii.
Ar trebui să fi educat şi drăguţ cu fata pe care vrei să o impresionezi şi să încerci să-i fi un bun prieten, pentru început. happy
Succes!

| e7d7n7 a răspuns:

Prin neîncercarea de a o impresiona!

| sammy7 a răspuns:

Dandui flori?

| Krokodil a răspuns:

La 12 noaptea intra peste ea gol.

| vox22 a răspuns (pentru Krokodil):

laughing daca asa se procedeaza acum... sperii sarmana fata

| Hermaniona a răspuns (pentru Krokodil):

Buna asta rolling on the floor))

| paceandlove a răspuns:

Fiind finut, sarmant, gentalmen, atent o floare sau un,, te iubesc,, ajuta nespus de mult fetelor le place, sau mai ales parfumurile simple dar cu bun gust

| Daniiiiiii a răspuns:

Prin felul tau de a fii. happy Nu incerca sa fii "macio men" ca nu iti merge.