| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa ejaculezi la masturbare jet de sperma?

Răspuns Câştigător
| xlogic a răspuns:

Nici eu la 15 ani nu ejaculam foarte mult... decat cativa stropi. Cred ca mai trebuie sa astepti cativa ani ca sa te mai maturizezi putin.

Daca chiar vrei sa ejaculezi jeturi de sperma ar trebui sa faci pauze intre masturbari, de exemplu 2-3 zile timp in care sa bei si foarte multe lichide.

De asemenea masturbarea ar trebui sa dureze mai mult decat in mod normal (in loc de 3-4 minute ar trebui sa fie 20-30 minute). In principiu cand simti ca vine sperma te opresti putin, faci o pauza mica si nu iti mai atingi penisul. Dupa aia o iei de la capat.

Daca repeti metoda asta (masturbare cu oprire) de cateva ori la sfarsit ar trebui sa ejaculezi mai mult fiind excitat o perioada mai mare.

Sa nu uiti de servetele happy
Spor la labă.

2 răspunsuri:
| xlogic a răspuns:

Depinde cati ani ai. Ce cantitate ejaculezi acum?

| BlueBloodd a răspuns (pentru xlogic):

Am 15 ani.

| xlogic a răspuns (pentru BlueBloodd):

Nici eu la 15 ani nu ejaculam foarte mult... decat cativa stropi. Cred ca mai trebuie sa astepti cativa ani ca sa te mai maturizezi putin.

Daca chiar vrei sa ejaculezi jeturi de sperma ar trebui sa faci pauze intre masturbari, de exemplu 2-3 zile timp in care sa bei si foarte multe lichide.

De asemenea masturbarea ar trebui sa dureze mai mult decat in mod normal (in loc de 3-4 minute ar trebui sa fie 20-30 minute). In principiu cand simti ca vine sperma te opresti putin, faci o pauza mica si nu iti mai atingi penisul. Dupa aia o iei de la capat.

Daca repeti metoda asta (masturbare cu oprire) de cateva ori la sfarsit ar trebui sa ejaculezi mai mult fiind excitat o perioada mai mare.

Sa nu uiti de servetele happy
Spor la labă.