| DB43 a întrebat:

Cum poti sa mentii interesul asupra ta a unui barbat, sa te cunoasca totalmente dar sa nu inceteze sa se uimeasca de tine in privinta sexului si a faptului cum esti in pat?

Răspuns Câştigător
| 8andrei a răspuns:

Eu am 12 ani cu prietena acum sotie impreuna si ma uimeste in fiecare zi mai mult si mai mult. Nu avem limite in pat. Treaba este sa nu intre monotonia in joc. Adica aceleasi locuri, aceleasi pozitii, aceleasi obiceiuri. Cand femeia iti face ce vrei si tu la fel nu exista plictiseala.
Ce sa-ti mai zic. Succes!

4 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Cunoaste-l din ce in ce mai bine si incearca sa ii inedplinesti fanteziile, daca nu total macar partial.
Sau nah, daca dupa activitati in pat toata lumea are orgasm si gafaie... cred ca e destul de cele mai multe ori.

| RAY a răspuns:

Sa sti ca cu sexul nu ti un barbat langa tine,hai poate un timp apoi cauta pe alta,noi va vedem ca niste obiecte sexuale, iubite,surori, voi alegeti ce sa fiti, cu fete sincere, serioase, de incredere alegem o relatie cu restul o aventura apoi pa

Răspuns utilizator avertizat
| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Nu o faci