| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa pierzi o sarcina de aproximativ 3 saptamani?

7 răspunsuri:
| myyno a răspuns:

Avort

| Ellenna a răspuns:

Te duci la ginecolog si ii spui ca vrei sa avortezi tongue iti poate da niste pastile care sa te faca sa avortezi happy Dar nu se vand in farmacii fara prescriptie medicala

| alylove15 a răspuns:

Avort.

| Awndre a răspuns:

Avort? De ce sa o pierzi? E un copil nevinovat.:-)

| Zulu a răspuns:

Esti sigura ca esti? nu prea poti sa iti dai seama mai ales ca zici 3 saptamani...
mai stai cateva zile si poate iti vine...menstruatia poate intarzia din multe alte motive.cel mai bine ar fi sa mai astepti cateva zile si sa iti faci un test de sarcina sau o vizita la ginecolog te va lamuri.Ce simptome ai?
http://www.sarcina-nasterea.ro/......amani.html
poate te ajuta linkul

| Papusik a răspuns:

Poti sa mergi la ginecolog sa-ti dea niste pastile si pierzi sarcina fara sa faci avort.
Dar pastilele acelea le poti cumpara doar cu prescriptie medicala. Deci fugi repede la doctor pana nu va fi prea tarziu.
Succes! love struck