| Anamaria_7214 a întrebat:

Cum poti scapa de timiditate?

Răspuns Câştigător
| Angel977 a răspuns:

Ii delcari razboi. O faci nocaut.Sincer sa fiu si eu am probleme cu timiditatea.Trebuie sa iti invingi toate temerile, si sa nu te mai judeci singur, ca sigur prieteni tai nu te judeca asa de tare pe cat te judeci tu singur.Trebuie sa ai mai multa incredere in tine si sa ai mai mult respect de sine.Si trebuie sa scapi repede de timiditadea asta ca o sa ai foatre mult de pierdut in viata, ti-o spun din proprie experienta.

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Singura metoda sa scapi de timiditate e sa infrunti chestile care te framanta, ia-ti inima in dinti, nu ai nimic de pierdut

Răspuns utilizator avertizat
| LoveAngel223 a răspuns:

Si eu sunt timida de felul meu dar am vointa si doar cu vointa o sa reusesti pentru ca o sa ai de suferit daca esti timida eu sunt constienta ca nu ma ajuta cu nimic.

| sierjuu a răspuns:

Devenind perversa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implicate in mai multe activitati [in grup], incearca sa vorbesti cu persoane foarte deschise, distratehappy