| lara_mioara a întrebat:

Cum poti sti ca esti la ovulatie fara a face acele teste? Nu am de unde sa cumpar acele teste unde sunt acum.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza si citeste care pot fi semnele specifice care apar in perioada situata inainte de momentul ovulatiei. https://www.csid.ro/......i-15524470
Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Îți iei temperatura vaginală zilnic la aceeași oră (dimineața); când observi o creștere față de zilele anterioare, ești la ovulație.

| Justme79 a răspuns:

Bună sper sa Îți pot da un răspuns pe măsură dar în mare parte fiecare fata știe când este în momentul ovulație deoarece te simți un pic mai diferit fața de alte zile gen simți o schimbare în corp nu știu dacă se întâmplă la toată lumea scuze nu știu dacă te ajuta