| RAY a întrebat:

Cum puteti sta impreuna daca nu aveti incredere unul in altul?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pe cautate, pe verificate laughing.
Glumesc, nu prea poti ca va faceti viata calvar asta e clar, doar ca nu cred ca exista cineva ce crede 100% in persoana de langa el ca nu poti sa ai incredere nici in tine.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O astfel de convietuire poate sa apara/existe doar din motive ori interese meschine. big grin

| Catrice a răspuns:

E simplu.

Unde mergi singur/ă?
În piață. Fă proces verbal cu ce cumperi, de la ce tarabă, cum o chema pe tanti, cat a costat tot...
Ies în club. Raportează cu cine te-ai întâlnit, cu cine ai vorbit, cu cine ai băut, cat ai băut...

Te-am văzut cu X în parc ieri. Cine e? Doar o cunoștință. Am vorbit doar. Pune-l pe X sa detalieze relația cu tine, înregistrează conversația...

| SilentRain a răspuns:

Îi sudez chiloți de oțel pe ea/el, asa frumos cu lacăt,
Elegant ii legi de frunte cu banda adeziva un GoPro, mai pui si 5-8 tuburi de superglue și problema rezolvată foarte simplu si dragut

| RAY explică (pentru SilentRain):

Picatura e mai bun

| Plato a răspuns:

Pai nu putem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai masochistii fac asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un compromis.Dar e nevoie de o anumită cantitate de încredere.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si daca numai poti avea deloc incredere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Rar ajungi sa nu mai ai deloc incredere