| Lorena_Pysy_1989 a întrebat:

Cum reacționați când iubitul se uita obsesiv dupa femei pe strada? Adica asta e problema mea in timp ce eu sunt cu el se uitaaaaaa si încă cum, fie-mi iertare dar are așa o privire de marlan.Iesim pe strada de mana si se uita așa in ochii lor, in mașina când suntem se uita si dupa ce ca se uita ca un mitocan mai si întoarce capul după ea sa o vadă si din fata si nu dupa una singura si nu o data, dupa mai toate si de fiecare data parca asa ceva el nu a mai văzut.Are o varsta peste 30 si totuși, am discutat problema asta cu el dar zice ca nu e adevărat ca el nu se uita când ii spun zice ca nici măcar nu își amintește de asa ceva parca ma i-a si la misto.Suntem de 3 ani împreuna, imi spune ca ma Iubește ca nu vrea alta femeie si asa e dragastos cu mine se comporta frumos, dar ok bun nu zic sa nu se uite ca e bărbat dar sa o facă când nu sunt eu cu el măcar din bun simt si respect fata de mine ca sunt iubita lui atunci când e cu mine sa se abtine imi vine uneori sa il părăsesc pentru lucrul asta

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place... daca are dupa ce sa se uite prost ar fi sa nu o faca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păcat că i si bate joc de tine, nu te merită, dacă se uită după altele, dar ce el le vrea acum pe toate?

| neutrino a răspuns:

Ce pacat ca nu ne-ai spus si cati ani ai tu.
Marlan ai cautat, marlan ai gasit si nu stiu de ce acum esti nemultumita. Daca nu te superi, ne spui si noua, cum te-a agatat pe tine? Era liber?

| sofisis a răspuns:

E instinctual. Toti fac asta. Si tocmai pentru ca e instinctual, nu isi da seama si nu i se pare ca face ceva iesit din comun. Treci peste. Atata timp cat se poarta frumos cu tine si te admira si pe tine...mi se pare o chestie minora si in nici un caz un motiv de despartire dupa 3 ani.
Daca in schimb face mai mult decat sa admire, atunci da, ai o problema.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

rolling on the floor))))))
Pentru ca e cu... rv... ar adevarat.
Bo$$.

Draga mea. Daca tipul iti da tot ce-ti trebuie ce mai vrei acum a?
Lasa-l si pe el sa isi mai clateasca ochii ca deh e barbat ce naiba.
Doar nu o sa se uite dupa masini, borduri sau anunturi.
Se uita si el ca tot omul la ceva frumos ce naiba laughing
Hai nu mai fi egoista.

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Eu cand ies cu el si vedem o fata care ne place... facem pariuri care reuseste sa-i ia primul numarul de telefon.

ce, draga, tu nu te uiti dupa altii?
femeile... duse sunteti.

| hitman_7179 a răspuns:

Nu stiu pentru ca sunt baiat!