| Elenacomanici a întrebat:

Cum reacționați în momentul în care un băiat vă dă flori?

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pe mine mă face să mă simt incomod.Mai bine îmi aduce o carte, pentru că o păstrez mereu. Florile în 3 zile se ofilesc.

| Andreeush a răspuns:

Eu m-aș bucura.
După părerea mea este un gest frumos din partea unui băiat.

| alina2k18 a răspuns:

Le refuz, nu-mi plac Florile absolut deloc... [ o data mi s-a oferit si de vreo 3 ori pe strada si magazine ca era 8 martie laughing and i said NOwinking ].

| Bondarel99 a răspuns (pentru alina2k18):

Nici mie nu imi plac, credeam ca sunt singura laughing
Dar eu nu le refuzam, doar ii spuneam sa nu imi mai cumpere flori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Apoi dacă bărbatul vine cu mana goala, ziceți ca e nesimțit. Florile sunt prea ieftine pentru prințese. Doar excursii exotice, bilete spre SUA, CANADA, CARAIBE, DUBAI, un inel cu diamante, parfumuri scumpe, o mașină cu numere roșii dacă s-ar putea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde ai tras concluzia asta? ti a cerut bondarel acele lucruri?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am primit flori doar cand a fost o ocazie speciala (ziua mea, Craciun, 8 martie etc.) dar si eu ii faceam lui cadouri, practic la fiecare cadou facut mie a primit si el unul inapoi (chiar si de 8 martie, ii luam si lui ceva de ziua barbatului). Deci nu e vorba de printesaraie aici, ci pur si simplu de banii aia 50 lei sau cat costa un buchet de trandafiri sau alte flori putea sa ia orice alt cadou care mi-ar fi ramas amintire.
Sa fim seriosi, cine are bani de excursii exotice, diamante... nu toate fetele umbla dupa un Irinel sau un Leo de la Strehaia, in general la astia banii sunt singura calitate iar fetele care umbla dupa astfel de barbati sunt la fel de sarace cu duhul.

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Citeste raspunsul pe care i l-am dat.
Da, nu toate fetele viseaza sa primeasca acele lucruri de la un barbat (acum nu pot sa fiu ipocrita sa spun ca nu mi-ar placea o excursie exotica dar NU ASA).

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Si eu as vrea sa petrec o vacanta exotica cu tine sa nu fiu ipocrit, nu vad nimic rau in asta, asta nu inseamna ca esti materialista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bucuri