| anonim_4396 a întrebat:

Cum recunoașteți un bărbat romantic?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Mai există astfel de băieți în ziua de azi? Eu nu cred așa ceva?
În urmă cu peste 50 de ani în urmă, mai existau astfel de băieți, dar și fete care acceptau, apreciau astfel de comportament la un băiat.
Romantismul a fost înlocuit cu materialism, sexualitate, ipocrizie, intoleranță.
Un băiat romantic, chiar dacă există, este singuratic, introvertit, marginalizat de societate.
Fetele, băieții râd, batjocoresc și umilesc un băiat sau o fată cu un astfel de comportament.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista semne ca sa poti recunoaste asa ceva, trebuie sa va intalniti si sa va cunoasteti ca sa ajungi sa-i vezi latura romantica (daca o are sau nu)>

| SilentRain a răspuns:

Poarta camasa roz, desfacuta pana la buric

| Eikon a răspuns (pentru SilentRain):

Deci, un cocalar?

| SilentRain a răspuns (pentru Eikon):

Cu un trandafir in gura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are manele în playlist.

| tzionut a răspuns:

Nu exista barbati romantici, ci doar barbati care vor sa para romantici pentru a pica o pereche de chiloti (a partenerei)

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Aia din filme ca in rest in realitate vine Costica Jaluzea cu tigaia de BMW la tine si te intreaba daca il lasi sa-si faca numarul cu tine.

| Eikon a răspuns:

Unul care are sentimente, si care nu gandeste cu libidoul, ci cu creierul?

| Eikon a răspuns (pentru Eikon):

Care este serios, pragmatic, cu demnitate, respect si stima de sine, matur?

| LoredanPornescu a răspuns:

Un barbat romantic are mai multe calitati. Nu pot sa ti le enumar deoarece nu vreau sa imi dezvalui secretele.