| anonim_4396 a întrebat:

Cum recunoasteti un pervers?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca JUDECATORUL este suficient de experimentat, atunci exista suficiente premize incat acesta sa-l dovedeasca dar mai ales sa-l si condamne si ''depoziteze'' pe ticalosul nemernic, acolo unde-i este locul.

| Celcestietot a răspuns:

Cateodata iti dai seama ca asa este, cateodata nu. Depinde de situatii etc.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ce inseamna pervers? Deoarece expresii de genu au intelesuri diferite pentru toti.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Un om rau, care apartine de imoral.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Imoral? Ce este moral si ce nu? Scenele porno in special cele japoneze unde gasesti cele mai "ciudate" fetisuri sunt morale? Insa au milioane-zeci de milioane de vizualizari?
BDSM cu insertii este moral?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa fac eu daca oamenilor asa ceva le place? Ce este moral este de la sine inteles, plus ca ne este si scris ceea ce ar fi imoral.

| LPCTSTR a răspuns:

Simplu: incepe inocent si creste exponential prin gesturi, comportament si intentii.

| Daniel323 a răspuns:

O da cu cuvantul Domnului in sus si in jos.

| lorena1gianinak a răspuns:

Prin gesturi, mesaje si felul in care se uita la tine. Daca face glume sexuale, daca iti pune mana pe fund "in joaca" si daca face astfel de apropouri.

| inflicted a răspuns:

Sunt greu de recunoscut de obicei se ascund bine.