| anonim_4396 a întrebat:

Cum recunosti "stangacia" unui baiat virgin?

Răspuns Apreciat de Editori
| Ciprianadv a răspuns:

Nu exista vreun comportament special, fiecare om este diferit, poti vedea doar la "virgini" mai timizi, dupa comportament, pentru ca nu stiu ce sa faca, dar tot asa, poate fi expert si ca "virgin" pentru ca este 2019, doar scrii pe google "porno" si de acolo poate invata multe, faza cu "ata rupta" este doar un lucru primitiv, "ata" aia poate rezista pana mori. Intr-adevar, comportamentul il poate da de gol, dar si cei care nu mai sunt, dar sunt incepatori, la a doua, a treia, tot la fel pot fi.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin comportamentul sau nesigur, de obicei sovaielnic si retinut, sau altfel spus, prin tot ceea ce face si mai ales CUM O FACE. big grin

| mentholinks a răspuns:

Nu exista. Pla e in centru.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Te dai pe lângă el si ii pui mana aproane de penis, gen mai in sus pe picior, daca te refuza si se incordeaza ciudat mai mult ca sigur este virgin.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stăngăcia nu este la toți, ca să ai ce recunoaște.

| darrio2007 a răspuns:

O nimereste cam greu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Termina inainte sa inceapa! tongue