| eman a întrebat:

Cum sa agat o fata simplu usor si repede?

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

1: Fii tu insuti (nimeni nu vrea un comportament fortatsau fals)
2: Fa-o sa rada (fara bancuri exagerat de perverse)
3: Fa-i complimente (de preferat cat mai simple ca sa nu creada ca esti disperat)
4: Fii direct (dar nu nesimtit)
5: Acorda-i atentie si incearca sa pari ca esti interesat doar de ea, nu de altele.
Succes!

17 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Daca ai agata-o usor atunci si fata ar fi una usoara....sau poate o fi dragoste la prima vedere! (as merge mai mult pe prima varianta)
In fine... flateaz-o:spune-i ca e frumoasa, ca ii sta bine imbarcata in x mod, ca s-a machiat ok, etc.Nu ii spune ca este desteapta -asta este treaba profesorilor.
Fa-i un cadou surpriza dar nu exagera cumparandu-i ceva scump-sa fie ceva mai degraba simbolic.
Incearca sa fii amuzant dar niciodata nu exagera!
Mereu sunt ceva limite pe care nu ai voie sa le incalci.
Dar cel mai bine ar fi sa o ''studiezi'', sa incerci sa iti dai seama ca anume ii place, ce nu ....si dupa actionezi!
Be smart!

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Simplu, usor si repede?!
Dar o fata nu e un obiect. Vrei sa o agati?! Probabil in cuier.
Intrebarea ta denota atitudinea ta fata de fete si cu comportamentul asta nu vei ajunge prea departe. happy
Ceea ce ai scris tu suna de parca vrei sa inveti o limba straina si cauti o metoda simpla si rapida. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man esti cam din 2013 la propriu acum nu trebuie sa tii la nimeni pentru ca tot vei suferi este inevitabil. cumva pana la urma tot o sa o lasi sau ea pe tine. Pur si simplu nu merita efortul pentru niste amintiri si dupa suferi vreo 2 luni. Concentreazate mai mult pe prietenii taii si familia ta hai te pup ca mi so aprins microunda

| gingergirl1 a răspuns:

Fă-o să râdă!big grin

| Raiiiisa a răspuns:

Ahh,dalove struck

| MisterRip a răspuns (pentru Raiiiisa):

Imi place ca esti sincera si directa " stii ce vrei" laughing

| Raiiiisa a răspuns (pentru MisterRip):

Tot timpullaughing
:*

| Deyutza1039 a răspuns:

Ii spui ca e sexy smug

| deeah2elen a răspuns:

Fii natural, dar nu stiu daca repede se poate.Adica se poate daca vrei sa dai de vreo pitipoanca. Daca vrei o fata serioasa, cam trebuie sa astepti.

| Lykee a răspuns:

Cu replici d'astea beton:
Crezi in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa mai trec inca o data?

Imi dai si mie o poza ca sa stiu ce sa ii arat Mosului ce sa imi aduca de Craciun

Am invatat cumva la scoli diferite impreuna?

Ajuta-i pe sarmani.ia-ma cu tine acasa

Si care ar fi sansele sa capat mai mult decat o conversatie?

Vreau sa iti acord premiul 'Totcevrei' si ai castigat dreptul la o intalire cu mine cu toate cheltuielile platite. Acum daca imi dai numele si nr de tel ca sa te contactez sa poti intra in posesia premiului

Esti religioasa? Pentru ca esti raspunsul rugaciunilor mele

E ziua mea. Ce zici de un sarut? (Chiar e ziua ta?) Nu. Dar ce ai zice de un sarut oricum

Uite-ma ca am aparut acum mai ai 2 dorinte

Un urs polar urias! (Ce?) Am spart gheata!

Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveselestenu vrei sa imi zambesti?

Ce caine dragut ce numar de telefon are?

Scuza-ma am observat ca nu m-ai observat!

Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine

O sa ma saruti sau trebuie sa mint in jurnal?

Hai sa mergem la mine acasa si sa facem ce o sa le spun tuturor maine ca m-a facut oricum

Mi-ai furat inima dar nu-i nimic mai am alta in frigider acasa

Vreau sa ii dau satisfactia de a mea refuza. Hai da-i drumul

Ce iti place sa mananci dimnineata? Ea: De ce? Ca sa stiu ce iti gatesc maine dimineata

Vroiam sa arat acestor flori cat de frumoasa esti...

Esti asa de mihsto cum zic toti baietii?

Scuza-ma vorbeai cu mine? EA: Nu. Atunci incepe acum

Asteapta sa se termine petrecerea dupa ce se consuma alcool si te adresezi unei persoane pe care nu o stii 'Haide ca mergem'

De ce o fata draguta ca tine vorbeste cu un idiot ca mine?

Tu esti motivul pentru care am venit singur aici

S-ar putea sa pleci in curad pentru ca celelate fete sunt invidioase pe frumusetea ta

Vocile mi-au zis sa vin si sa vb cu tine

Tatal tau este terorist pentru ca tu esti o bomba

Doamne ce ma bucur ca nu sunt orb!

Unde ai umblat toata viata mea?

Ce-ar fi sa ii faci o surpriza mamei tale si sa ii zici ca diseara nu vii acasa?

A pe tine te stiu nu ai fost finalista in 'Miss Romania?'

Pot sa iti iau ceva de baut sau iti dau banii?

Poate ca nu sunt cel mai dragut baiat dar sunt singurul care vorbeste cu tine

Nu te supara ai nu numar de telefon ca eu l-am pierdut pe al meu

Sunt nou pe aici poti sa ma ajuti sa ajung in casa ta?

Cred ca am probleme cu ochii nu-i pot dezlipi de tine

Tu dormi in bratele tale? Ea:Nu. Atunci pot sa dorm eu?

Fii unica si diferita spune DA!

Arati asa de bine incat era sa fac infarct

Nu sunt beat ci doar m-ai ametit tu

Mazgalici ma cheama dar poti sa imi spui 'iubitule'

Arati exact ca a doua sotie a mea. Ea: De cate ori ai fost casatorit? Tu: O data

Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi?

Trebuie sa ma insor cu cineva ca sa nu ma expulzeze.

(in timp ce ea pleaca) Hei nu ai uitat ceva? Ea: ce? Tu: Pe mine

Avem vreun prieten comun care sa ne faca lipeala?

Ai o harta? Ca m-am ratacit in ochii tai

Mama ta a fost o hoata? Ca vad ca luat stelele de pe cer si le-a pus in ochii tai.

Scuza-ma dar cred ca este timpul sa facem cunostinta.

Vorbim sau continuam sa flirtam de la distanta?

Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica de agatat.

Scuza-ma mi-am pierdut ursuletul vrei sa te culci tu cu mine?

Poti sa imi imprumutii si mie telefonul? Ea: De ce? Tu: Ca sa o sun pe mama si sa ii zic ca am intalnit fata ideala. (sau ca pentru prima data m-am indragostit)

Scuza-ma fusta ta e din spatiu? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta.

Scuza-ma vrei sa dansezi? Ea: NU! Tu: Poate ca nu m-ai auzit bine... am zis ca arati f. grasa cu fusta asta!

Mishto fusta. Pot sa ti-o iau eu?

Am avut dreptate esti din Rai

Coprul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete

Trebuie sa sun in Rai si sa zic ca si-au pierdut un inger

Stii ce ar arata bine pe tine? Eu!

Esti sigura ca nu ne-am mai intalnit in vieti anterioare?

Sunt un hot si am sa iti fur inima!

Poti sa imi dai si mie indicatii catre inima ta?

Daca tipi te omor!

Felicitari ai fost alesa 'Cea mai frumoasa fata din camera asta' iar premiul este o intlanire cu mine

Buna! Eu sunt un idiot!

Mai am 3 zile de trait...

Da... cautarea ta s-a terminat

Salut! Numele meu este Mazgalici tine-l minte o sa il strigi mai tarziu.

Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare

Nu mai pot astepta pana maine. Ea: De ce? Pentru ca arati din ce in ce mai bine

A iesit soarele sau doar ai zambit?

Woaaawww! Astia sunt reali?

Trebuie sa fi obosit pentru ca ai umblat prin mintea mea toata ziua

Cred ca sunt in Rai pentru ca am vazut un inger!

Esti chirurg? Ca mi-ai scos inima

Replica mea de agatat a fost publicata pe internet... vrei sa o auzi? Ai un ceas?

Eu nu sunt asa de inalt dar acum stau pe portofelul meu

| Alexu9696 a răspuns:

O fata nu se agata, se lasa ea agatata... depinde de situatie si de fata, pentru ca orice fata e diferita, trebuie sa ai o metoda pentu fiecare gen de fata

| AnnAnarchy a răspuns:

Ia niste momeala de la magazin, dar nu firimituri de paine sau mamaliga. Ai grija cu asta. Ia si o undita si apuca-te de pescuit. Asteapta, si sa vezi ce repede agati o fata cu asta.

Glumesc. Fii tu insuti, fa-o sa rada, chestii de genul.

| dragosmadalin3 a răspuns:

Mai intai o bagi si dupa o scoti

| Chita_Andrei_1985 a răspuns:

????

| Roony_Flavius_1995 a răspuns:

Cum sa agat o fata ca eu nu stiu imi place de ea ii frumoasa ce sa ii zic