| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Cum sa agat o fata timida? Adică e așa de timida încât eu trebuie să inițieze conversația dar e foarte obositor? Mie îmi plac, mai misterioase, ați patit?

9 răspunsuri:
| WangLouis a răspuns:

Ar trebui sa o abordezi usor (sa nu o sperii), cred ca lor le plac lucrurile simple ar trebui sa te porti cu ea dragut, adica sa faci gestuti frumoase...nu de genul "baiat care agata fete usoare".Eu cred ca de obicei fetele timide sunt cele mai misterioasawinking

| MaryLoveMyLife a răspuns:

O fata timida trebuie tratata diferit,desigur sa ii acorzi foarte mult timp, daruiestei flori, ciocolate, fii cit mai romantic, spune-i la cit e de frumoasa, nu incerca niciodata sa o compari cu cineva si in primul rind incearca sa o faci sa zimbeasca! Succeswinking :*

| Felissa13Eden a răspuns:

Oho,vorbesc din experienta happy
Din cate stiu eu, fetele timide sunt destul de receptive daca vorbesti cu ele incet si te comporti frumos.Ele nu prea au incredere si au nevoie sa fie luate cu ușurelul, dar o sa devina totul natural odata cu timpul.

| Bogdan2003Filip a răspuns:

Fi natural
icearca sa o faci sa se simta in largul ei si incearca sa ii intelegi problemele

| Drimmero a răspuns (pentru MaryLoveMyLife):

Esti fana Barza? De curiozitate intreb

| MaryLoveMyLife a răspuns (pentru Drimmero):

Corect... de unde ti-ai dat seama? happy

| Drimmero a răspuns (pentru MaryLoveMyLife):

Sa zicem ca eu cunosc fotbalul destul de mult si nu ezit sa nu recunosc moaca jucatorilor + emblema din cadrul pozelor,, a fost floare la ureche pentru mine!

| presus a răspuns:

Incearca s-o faci sa socializeze mai mult, gaseste subiecte bune pe care sa le dezbateti. Genul de fata timida este foarte ok, dupa ce incepe sa te cunoasta, o sa-si dea drumul la toate retinerile.

Răspuns utilizator avertizat