| Stefanismyname a întrebat:

Cum sa atrag atentia unei fete? Vreau sa ma apropii de ea, sa o fac sa ma placa si nu stiu cum.

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ea stie ca existi?happy Adica cand te vede are vreo reactie sau e ca si cum n-ai fi? Daca are niste reactii pozitive, atunci e rost sa te bagi in seama cu ea. Greu nu e, te duci, o saluti si ii ceri direct nr de telefon big grin

| Stefanismyname explică (pentru Alexandru0007):

Imi zambeste si uneori imi da si buna

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Stefanismyname):

Ok. Atunci e perfect. Cere-i nr-ul si iesiti la un suc, la o plimbare etc

| sonya a răspuns:

Buna,

Daca ai semnale pozitive din partea ei, asta insemnand ca deja va cunoasteti, poti incerca sa afli ce lucruri in comun aveti si apoi sa socializati pe acele teme (muzica, carti).

Daca nu o cunosti, poti incerca sa te apropii de cercul ei de prieteni si treptat, treptat sa te apropii si de ea, zambindu-i. Ii poti face complimente reale, nu doar de dragul de a le spune (imi place cum iti sta parul azi etc). Te poti lua de hainele ei, dar sa nu fii agresiv, ci doar natural si sa vada ca acel compliment nu este fortat, ci vine din interiorul tau fara nici un subinteles.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, Stefan!
Încearcă să intri în cercul ei de prieteni și să te împrietenești cu ea...

| kandaraki a răspuns:

Te apropii de ea, ii zici 'buna', ii tragi o palma peste obraz si o saruti in frunte si te intorci si pleci, daca vine indignata din urma ii zici 'te-am cucerit? ' si dupa asta fata e a ta, good luck

| Tudor018 a răspuns:

Incearca sa gasiti subiecte comune si sa o faci fericita! Eu asa am facut pana la primul pas(sarutul) si vei reusi!