| matza28 a întrebat:

Cum sa castig o fata?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Încearcă aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=4655

| madyddd a răspuns:

Cu siguranta nu, la loz in plic.

| DNSK a răspuns:

Eu am castigat o data ceva bani la loz in plic. dar o fata..nu stiu cum. cred ca tot asa

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu un card de credit

| mihai69 a răspuns:

La tombolă?

| neutrino a răspuns:

O anume fata sau nu conteaza?

| MskDesign a răspuns:

In primul rand o fata nu se "castiga" caci nu este un obiect sau premiu la vreo loterie.
Daca iti place o fata, in primul rand fii tu insuti, nu te da ceea ce nu poti fi niciodata, doar pentru a face impresie.Fii romantic, un bun ascultator, ofera-i mici cadouri mai putin costuoase dar care sa-si atinga telul.O poti invita de asemenea la un film, concert, parc etc.Important sa va umpleti timpulimpreuna si sa va completati unul pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editeaza intrebarea si da-i un sens, spre a putea intelege despre ce e vorba, participi la 6/49 sau la batalia de la Waterloo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariezi la loto 6/49-poate castigi... happy

| anonimguy3 a răspuns:

La ce sa o castigi? La poker? la 6/49? la vrei sa fii milionar? rolling on the floor la te pui cu blondele? rolling on the floor

| Melcul a răspuns:

Siceritate,tandrete si iubire.

| Chimied a răspuns:

Sa o castigi ca pe un trofeu?

| StevenMetalhead a răspuns:

Asta nu e bilet la loterie, fata se castiga dupa felul cum o seduci.

| MLorand78 a răspuns:

Daca vrei sa o ''castigi'' pune toti bani pe ea daca ma intelegi.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Pai..depinde ce fata. Daca una oarecare de pe strada, ii spui ca ai bemveu, vila si penisul de 30cm. Daca un speciala, bagi la pacanele! SUCCES!

| floppy98 a răspuns:

Cand bagi la loto (6/49)

| Silenz a răspuns:

Ii spui ca ai bemweu

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Dar ce e ma? Un premiu la vreun joc?laughing Vezi ca trebuie sa joci tarelaughing. Fii puternic, nu te lasa invins!laughing

| eu1234512345 a răspuns:

Depinde de fata si de felul ei de-a fi. Unele vor flori, ciocolata etc, altele nici nu vor sa auda de chesti de-astea laughing Fii tu intuti! Intreaba-le pe prietenele ei. Bafta! happy

| NorbIdk a răspuns:

Fi tu. Asta e cel mai important. Nu incerca sa pari ce nu esti. Daca o fata te place, te place asa cum esti, nu cum vrei sa pari. Fi dragut cu ea, aparo, arata-i ca iti pasa, ca ai incredere in ea, da-ti frau liber sentimentelor. Ai grija sa nu fie persoana nepotrivita. Fi sigur ca poti avea incredere in ea si ca ea este cea carei vrei sa ii " castigi " inima. Mult noroc in dragoste iti doresc.