| kikirikikikiki a întrebat:

Cum sa cer sex? Cum sa ma dau la el pentru a obține asta?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca țiganca. Să nu ceri pentru tine, să oferi pentru el. Vreau să dau la tine plăcere. Sau cum zice pocăita, cea cu fuste lungi, frate, trupul meu te dorește să ne cunoaștem pe-ndelete, ca pe vremea lui tata Noe. După noi potopul, chiar și peste noi.

| Frank51 a răspuns:

Depinde de cat timp va cunoasteti, ce relatie aveti mai exact in momentul respectiv, samd. Daca sunteti impreuna de putin timp si vezi ca inca nu s-a intamplat ii spui pur si simplu ca vrei foarte tare laughing sanse zero sa te refuze.

| Sofer a răspuns:

Te dai pe lângă el și ii arăți ca vrei asta.

| Werrich a răspuns:

Îl îmbeți bine și profiți de el

| RAY a răspuns (pentru Werrich):

Ala e viol

| Werrich a răspuns (pentru RAY):

Dacă îl îmbată el o va vedea zână, când ești beat vezi persoanele mai frumoase pentru ca ești dezinhibat. Nu este viol.

| RAY a răspuns (pentru Werrich):

E adevarat, dovedit stiintific
Alcoolul afectează partea superioară a creierului cunoscută sub numele de cortexul cerebral, ceea ce face ca o persoană să aibă mai multe șanse de a acționa și de a vorbi în moduri în care nu poate atunci când este sobru, a spus Vranich.

https://abcnews.go.com/GMA/Health/story?id=2260065&page=1

| NotNamed a răspuns:

Tu fiind fata si el băiat spune-i simplu ca vrei sa va ***. Baietii accepta in aproape orice circumstanțe... Fetele sunt mai rezervate

| Ștefaniq a răspuns:

Doar spune-i.

| xXxMargaritaruMortiixXx a răspuns:

Îi oferi Netherite în Minecraft.