| Mihaela2022 a întrebat:

Cum să conving un băiat să se întâlnească cu mine?
Vorbesc cu un băiat pe Facebook și l-am întrebat dacă ar vrea să ne întâlnim, dar nu a fost de acord.
Aș vrea măcar să il văd o data.
Ce să ii spun?
Cum să il conving sa ieșim afară?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ii propui sex poate ca vine sa te vada

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai spus sa lasi lumea virtuala, ca acolo se spun 99% minciuni si nu se leaga nimic.
Iesi afara, cauta-ti unul real si nu te mai milogii de baieti, sa te placa sa sa se vada cu tine.

| CattanyMihai778 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multi sau cunoscut pe net uni casatorit cunosc

| Violleta2022 a răspuns (pentru CattanyMihai778):

Multi insemanad doar cativa, fiindca statisticile spun ca sunt extrem de putini, de fapt.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Te-ai gandit ca nu este ceea ce s-a prezentat? Poate este vreun matur care s-a dat drept tinerel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare lucru cand o fata face primul pas. Daca nu este de acord acum inseamna ca nu se simte pregatit. Lasa sa mai discutati un timp. Crede ca nu va cunoasteti destul.