| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata de la prima intalnire?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti prea grabit.Asteapta pana la a 3-4 intalnire.

| EnglandGB a răspuns (pentru darrio2007):

Ok atunci a 3/4 a intalnire dar cum?

| darrio2007 a răspuns (pentru EnglandGB):

Deschide un subiect de discutie.Despre un film, despre un eveniment, un actor, o actrita.Vezi din raspunsurile ei daca ii place subiectul.Din discutie iti poti da seama si daca aveti preferinte comune.Ce mananca, ce filme ii plac.Sunt multe de discutat.Mai ales la primele intalniri.Succes.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Vorbeste lucruri care sa aiba legatura cu ea ca sa vada cati pasa de ea, incearca sa o strangi de mana, etc.

| Latinmoon a răspuns:

Trebuie sa astepti ceva in jur de o sapt- doua ca sa va mai cunoasteti si voi big grin
Apoi ii spui ce simti!winking

| Zenit313 a răspuns:

Trebuie sa fii natural,sincer, cinstit, politicos, deschis si foarte atent cu ea.
Daca nu reusesti din prima seara, mai incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O imbeti.

| elyfel a răspuns:

Graba stica treaba.Trebuie sa astepti mai intai ceva timp si in timp o cuceresti nu din prima(lucrurile nu ies din prima, nu)winking

| xutza a răspuns:

Fii tu insuti. cred ca e cel mai bine asa.

| SecretLady91523 a răspuns:

In primul rand du-i un trandafir rosu(clasic,dar nu da niciodata gres la noiblushing),spune-i cat de frumoasa e(dar nu cu dume gen:m-am pierdut in ochii tai pentru ca uram genul asta de lucruri, simplu, fara complicati, te uiti in ochii ei si ii spui:esti foarte frumoasa) Fii sincer, amuzant si spontan... uite-te tot timpul in ochii ei cand vorbesti cu ea. Si sa nu faci greseala sa te dai mare cocos cu masina ta sau mai stiu eu cu ce. Sper ca te-am ajutat. Take care:*