| babygyrl a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat care are prietena? Eu ma inteleg bine cu el si vb fff mult, dar are prietena, il cunosc de anul trecut. A mai avut o prietena care imi era colega si zicea ca dupa ce se desparte de ea o sa fie cu mine.Imi zicea ca ma iubeste si din astea(nu il credeam pentru ca daca ma iubea o lasa pe aia dar nu a lasat-o pentru mine). Acum este cu alta, un fel de... Cum sa il cuceresc? Nu imi spuneti sa nu ma bag in relatia lor sau din astea, stiu cum e. Dar tin la el si vreau sa fiu cu el.Nu mai pot avea rabdare pentru ca incepe scoala si el pleaca. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Dar tu te simti bine sa destrami o relatie, mie mi se pare ca nu prea este sincer cu tine pentru ca daca intr-adevar te-ar iiubi sau macar ar tine la tine sunt fer convinsa ca era cu tine.nici unuia dintre noi nu ne-ar conveni sa intervina cineva in relatia noastra, tu faci ce vrei si ce crezi asta este doar parerea mea, voi ce ziceti? si tu daca ai fi in locul fetei nu ti-ar conveni garantat, stiu ca in dragoste si in razboi este totul posibil insa nu cred ca este dragoste intre voi poate doar o atractie...

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Ramaneti prieteni si atat momentan, mai asteapta daca ai rabdare, nu e frumos ce vrei sa faci

| Marynna a răspuns:

Cand citesc ce ai scris tu aici nu imi vine sa credstraight face cum adica, DUPA CE SE DESPARTE DE EA O SA FIE CU TINE? voi niste relatii le considerati niste haine, sa vi le imprumutati sau ceva de genu`? asa de mult am dat inapoi? nu te supara ca zic asta, dar ti se pare normal sa schimbati iubitii ca pe sosete?
ma rog, sa revenim la subiectul tau, daca el are pe altcineva, eu zic sa nu te bagi intre ei, daca se desparte de prietena lui, atunci poti incerca sa il cuceresti cu priviri, glume, ceva sa reiasa ca il placi

Succeswinking

| petronela_4784 a răspuns:

Mi se pare aiurea ceea ce vrei tu sa faci? Pentru ce sa il desparti de prietena lui? Daca e cu alta inseamna ca tine la ea, ca se inteleg, doar nu sta asa degeaba cu ea... poate din cauza asta unele relatii sunt asa de ...ca se baga altele si baietii cum sunt usor de vrajit,,, totul se termina cu happy end.mai sunt si alti baieti pe pamantu asta, mai ganditi oameni buni!

| georgyana_8368 a răspuns:

Spune-i ce ai de spus lui...nu fi timida. daca te va intelege va fi bine. spune-i ca il iubesti tare si ca ti-a promis aia. funda:X?

| floryy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic fa cum crede inima ta ca trebuie daca il iubesti mult spune-i in fata, iar daca el nu te iubeste lasa-l sa-si continue relatia. sper ca ti-am fost de ajutor. fundita:X