| anonim_5325 a întrebat:

Cum sa exciti o fata?

38 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| BallsofDust a răspuns:

Am incercat sa o sarut pe gat dar nu prea ma lasa ca se gadila thinking ce sa ii fac laughing)

Alte răspunsuri
| alexutu100 a răspuns:

Aratai cuculaughing)))sarut-o cu limbutza sh du-te din ce in ce mai jos daca se excita o sa accepte daca nu bafta ta. FUNDA:X?

| Ony_8755 a răspuns:

Te duci la ea, o iei in brate si o saruti pe gatwinking succeswinking

| AlexNuStiuCare a răspuns:

Ma...tot lucrul secret e sa ai imaginatie.Complimente,un masaj pe o muzica lenta cu ulei ca nu te costa mult.Corpul lor e foarte sensibil si chiar de la cateva saruturi pe tot corpul. Poti sa-i lingi chiar si degetele de la membre.Le excita enorm(din experienta stiu). Good luck si sper ca te-a ajutat.

| Radu_Calin_1994 a răspuns:

O pui o data pe gant ii dai un sarut frantuzesc si dupa aia te apuci de ia daca ai cu ce daca nu stai pe tusa si daca ai cu ce lasa un com si zi-mi ca nu sa excitat femeia cu care ai facut-o